top of page
  • Zdjęcie autoraKierownik poradni

Akcja "Psychologowie dla społeczeństwa"

Zaktualizowano: 7 maj 2020

Update: Akcja PdS zakończona z końcem kwietnia 2020r.


Pandemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi i dotyka ludzi w niespotykany dotąd sposób na wielu płaszczyznach: osobistej, zawodowej, rodzinnej, partnerskiej. Członkowie zespołu Wrocławskiej Psychoporadni przyłączają się do akcji Psychologowie dla społeczeństwa. To oddolna inicjatywa społeczności psychologów i psychoterapeutów chcących pomóc bezpłatnie w ramach solidarności społecznej tym, którzy potrzebują ukojenia w rozmowie ze specjalistą zdrowia psychicznego, a w szczególności:


(a) członkom personelu medycznego i innych służb zaangażowanych w działania związane z zagrożeniem koronawirusem,

(b) osobom objętym kwarantanną,

(c) osobom, które w związku z wprowadzonymi ograniczeniami straciły z dnia na dzień źródło dochodu,

(d) osobom, które są w kryzysie psychicznym i odmówiono im innej formy pomocy ze względu na epidemię (np. przyjęcia na oddział dzienny szpitala psychiatrycznego).


Konsultacje są bezpłatne, konieczna jest jednak rezerwacja pod tym linkiem

Update: Akcja PdS zakończona z końcem kwietnia 2020r.


Specjaliści poradni (aktualnie Pani Joanna Ślęzak i pan Krzysztof Petters) przeprowadzają konsultacje poza godzinami płatnych dyżurów we Wrocławskiej Psychoporadni. Tylko w razie nieprawidłowo odwołanej rezerwacji, sesja będzie płatna 20 zł.


Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: ☎️ tel. stacjonarny 71 735 77 97 (odbieramy w pierwszej wolnej chwili)

📝 rejestracja online www.psychoporadnia.wroclaw.pl 📧 mail: kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl 📫 wiadomość na FB 📲 chat lub rozmowa na Skype: https://join.skype.com/invite/kCS1oIycqoQ9

240 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page