Paweł Jankowski, mgr psych.

psycholog kliniczny, psychoterapeuta integratywny, dyplomowany seksuolog,

praktyk uważności i współczucia, psychotraumatolog, superwizor, 

kierownik Wrocławskiej Psychoporadni

Profil i opinie na portalu Znanylekarz.pl

 

Aktualnie lista przyjęć jest zamknięta.

Opisz swój problem i otrzymasz profesjonalną odpowiedź w ciągu tygodnia w ramach Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego TyToTu przy Stowarzyszeniu "Podwale Siedem". Wystarczy kliknąć na dymek rozmowy na profilu specjalisty i wysłać wiadomość mail lub na Whatsapp z opisem problemu - otrzymasz poradnictwo psychologiczne, psychoterapeutyczne, kryzysowe lub seksuologiczne online.

Zaproszenia na prelekcje, prośby o superwizję, prośby o wsparcie organizacji pozarządowych

i inne zgłoszenia prosimy kierować na dedykowany adres e-mail: kierownik@psychoporadnia.wroclaw.pl

IMG_3974.HEIC

Kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, dyplomowany psycholog wykształcony na Uniwersytecie SWPS, terapeuta integrujący wiodące nurty psychoterapeutyczne (głównie terapię schematów, terapię uważności i współczucia oraz współczesną terapię psychodynamiczną), dyplomowany seksuolog (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) z rekomendacją Kampanii Przeciw Homofobii i Fundacji Trans-fuzja (fundacji na rzecz osób transpłciowych), psychotraumatolog praktyk, superwizor zespołu pomocy psychoseksuologicznej Kultury Równości we Wrocławiu. Publikuje w literaturze specjalistycznej, w tym m.in. w "Psychologii w praktyce". Zajmuje się wsparciem superwizyjnym fundacji i stowarzyszeń w ramach wolontariatu.

Odbywał szkolenie podyplomowe dla psychoterapeutów w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (psychoterapia kliniczna), zaś seksuologiczne w ramach studiów Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Naukowo zajmował się czynnikami wpływającymi na jakość życia na przestrzeni całego życia, np. Frąckowiak, T., Rzepka, P., Jankowski, P. (2017). Doświadczanie emocji w okresie późnej dorosłości (link).

 

W ramach praktyki psychologicznej i seksuologicznej prowadzi diagnozę, poradnictwo i wsparcie psychologiczne, interwencję kryzysową, terapię trudności i zaburzeń seksualnych, rehabilitację psychologiczną, a przede wszystkim psychoterapię osób dorosłych (w tym par) o każdej orientacji psychoseksualnej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).

Więcej o kierowniku Wrocławskiej Psychoporadni na zewnętrznej witrynie internetowej.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1