top of page
  • Redakcja strony

Zapisy do Programu Praktyk Psychologicznych (archiwalne)

Zaktualizowano: 3 lip 2023

UPDATE Program trwał od maja i zakończył się w lipcu 2023r. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


W odpowiedzi na szerokie zainteresowanie realizacją praktyk i stażu psychologicznego we Wrocławskiej Psychoporadni, ogłaszamy w imieniu kierownika poradni, Pana Pawła Jankowskiego, zapisy do 100 godzinnego Programu Praktyk Psychologicznych, którego I edycja rozpocznie się w maju 2023r. z obowiązkową obecnością we wtorki oraz czwartki w godzinach 17.00-20.00 (nowe dni i godziny dla I edycji). Opiekę nad praktykantami będzie sprawować sam kierownik poradni, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog, Paweł Jankowski.


Zapraszamy studentów ostatnich lat psychologii i młodych psychologów zorientowanych na (1) ćwiczenie praktycznych umiejętności psychologicznych w kontakcie z realnymi pacjentami oraz (2) poszerzanie wiedzy w zakresie pomocy, poradnictwa, psychoedukacji, profilaktyki zdrowia psychicznego, interwencji i diagnozy psychologicznej.


UPDATE Program trwał od maja i zakończył się w lipcu 2023r. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


Oferujemy doskonałą okazję, aby w praktyce poznać specyfikę pracy w sektorze pomagania, w tym zdobyć nieocenione doświadczenie w pracy z pacjentami pod okiem specjalisty w dziedzinie psychologii klinicznej, który posiada bogate doświadczenie w wielu obszarach psychologii.

Cieszę się, że po wielu miesiącach konsultacji i burzy mózgów mogę zaproponować interesujący program praktyk psychologicznych w naszej poradni. Osobiście zależy mi na tym, by zwiększać kompetencje młodych i przyszłych psychologów, by jak najwięcej cierpiących pacjentów znalazło się w przyszłości w dobrych rękach. Nie będę jednak ukrywać, że ze smutkiem przyjąłem informację, że uczelnie wyższe, z którymi rozmawialiśmy odmówiły współfinansowania praktyk, więc zdecydowałem, że będą to praktyki odpłatne.

- mgr psych. Paweł Jankowski, kierownik Wrocławskiej Psychoporadni


Udział w Programie Praktyk będzie płatny w wysokości 1200 zł, natomiast osoby, które w przeszłości wzięły udział w internetowym badaniu zapotrzebowania na praktyki mogą liczyć na zniżkę w wysokości 200 zł.


Bardziej szczegółowe informacje, w tym umiejętności kształtowane w Programie Praktyk Psychologicznych można odnaleźć na dedykowanej podstronie.

170 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page