top of page

Rejestracja online

Podczas rejestracji pierwszej wizyty lub w ciągu 6h prosimy o przelew z góry za pierwszą sesję.

Istnieje opcja "zapłać teraz online" po wpisaniu danych karty debetowej lub kredytowej.

Opcja "płać osobiście" to przelew tradycyjny lub zapłata BLIKiem - więcej w sekcji "Polityka rezerwacji" poniżej.

W przypadku braku przelewu wizyta zostanie anulowana.

Polityka rezerwacji

Mogą Państwo zmienić termin pierwszej rezerwacji lub odwołać ją, jednak nie później, niż dobę przed planowaną sesją na trzy sposoby

(1) wysyłając SMS pod nowy numer poradni 515-506-600 lub

(2) wysyłając wiadomość na kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl lub

(3) kontaktując się telefonicznie lub SMSowo ze specjalistą

Odwołanie lub zmiana terminu pierwszej sesji za późno (<24h) zobowiązuje Państwa do uregulowania płatności za nią:

(1) ekspresowym „przelewem na telefon” w systemie BLIK dostępnym w większości mobilnych aplikacji bankowych (odbiorca: Wrocławska Psychoporadnia; tytuł: Usługa psychologiczna, imię i nazwisko specjalisty; specjalny numer telefonu do przelewów: 500834704).

(2) lub tradycyjnym przelewem na konto Wrocławskiej Psychoporadni (odbiorca: Wrocławska Psychoporadnia, tytuł: Usługa Psychologiczna, imię i nazwisko specjalisty, numer konta w mBanku 49 1140 2004 0000 3302 7833 4820). 

 

Pacjenci, którzy zarezerwują po raz kolejny pierwsze sesje i nie pojawią się na niej/nich zostaną zablokowani przez system rezerwacji, chyba, że dokonają jej/ich opłacenia.

 

Drugą i kolejne sesje należy odwoływać w tygodniu poprzedzającym nieobecność, chyba, że specjalista ustanowi inne zasady. W przypadku powtarzających się nieobecności specjalista odmówi Państwu świadczenia usług poradnictwa lub psychoterapii. 

Drugą i kolejne sesje należy opłacać po zakończeniu sesji odliczoną gotówką w gabinecie lub przelewem ekspresowym „przelewem na telefon” w systemie BLIK.

bottom of page