top of page
  • Redakcja strony

Dołącz do Zespołu Wrocławskiej Psychoporadni!

Kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, Poradni Zdrowia Psychicznego i Seksualnego specjalizującej się w leczeniu dysfunkcji i zaburzeń zdrowia psychicznego i seksualnego w populacji heteronormatywnej i nieheteronormatywnej zaprasza do współpracy specjalistów:

1) psychologów i seksuologów na wczesnym i średnim etapie kariery zawodowej z kompetencjami diagnostycznymi lub gotowością do nauki,

2) psychoterapeutów różnych uznanych nurtów terapeutycznych z wykształceniem psychologicznym lub innym,

3) seksuologów z wykształceniem psychologicznym z kompetencjami diagnostycznymi lub gotowością do nauki,

4) terapeutów uzależnień behawioralnych, w tym od seksu, pornografii i masturbacji,

5) psychologów z wykształceniem w zakresie psychotraumatologii.

Zapewniamy przyjazne środowisko pracy, wysokie wynagrodzenie, wsparcie rozwojowe i merytoryczne kierownika poradni, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych, superwizję wewnętrzną i dofinansowanie do superwizji zewnętrznej, pracę w centrum Wrocławia, zatrudnienie w formie umowy o pracę (doświadczeni specjaliści), zlecenia lub działalności gospodarczej.

Poszukujemy specjalistów gotowych do spotkania z drugim człowiekiem, otwartych, życzliwych, jednocześnie asertywnych, chętnie z doświadczeniem terapii własnej, w trakcie lub po ukończonej szkole specjalistycznej (psychoterapeutycznej, seksuologicznej, psychotraumatologicznej, uzależnień), chętnie doświadczonych, ale również tych na wczesnym lub średnim etapie kariery zawodowej.Kandydatki i kandydatów zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego (załączenie CV) dostępnego pod adresem https://forms.gle/3h9SaFS7kZ7mXprr7


Mile widziane są również zgłoszenia od kandydatek i kandydatów, którzy w przeszłości starali się o przyjęcie do poradni bez powodzenia. Natomiast zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatkami i kandydatami.


Konieczne jest umieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

110 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page