top of page

Natalia Ejzenberg, mgr psych.

dyplomowany psycholog, seksuolog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Obowiązuje lista oczekujących.

Dni przyjęć w poradni:

  • poniedziałki godziny 10.00-15.00

Zapisz się na wizytę stacjonarną lub konsultację online (nowość!)

Nic do zarezerwowania w tej chwili

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij zapytanie SMS na numer 515-506-600 - odpowiadamy w pierwszej wolnej chwili

IMG_7017_edited.jpg

Nazywam się Natalia Ejzenberg. Jestem psycholożką, absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu, ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam również studia podyplomowe „Seksuologia kliniczna: opiniowanie, terapia, edukacja” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kształcę się również dodatkowo w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, której ukończenie pozwoli mi uzyskać certyfikat psychoterapeuty w tym właśnie nurcie. 

 

Aktualnie pracuję w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze na oddziale psychiatrycznym dla osób dorosłych oraz oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży, jak również w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Wspieram dorosłych z zaburzeniami depresyjnymi i psychotycznymi oraz dzieci i młodzież doświadczających szerokorozumianych kryzysów. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym, prowadzeniem grup terapeutycznych, prowadzeniem treningów autogennych oraz szeroko rozumianą psychoedukacją.

Do swojego gabinetu we Wrocławskiej Psychoporadni zapraszam szczególnie osoby dorosłe w kryzysie oraz takie, które zainteresowane są zwiększeniem samoświadomości na temat swoich myśli, emocji i zachowań. Wspieram osoby pragnące poprawić swoje relacje interpersonalne, rodzinne, posiadające kłopoty w związku oraz odczuwające samotność. Pracuje również w obszarze wspierania osób odczuwających lęk, smutek oraz mających trudność w obrębie prawidłowego regulowania emocji. W dobrym miejscu znajdą się również osoby zainteresowane rozwojem osobistym czy rozwijaniem kompetencji społecznych w celu poprawienia jakości swojego życia. Jako psychoseksuolog zajmuję się również terapią zaburzeń seksualnych, takich jak ból podczas stosunku, zaburzenia erekcji czy trudności w osiągnięciu orgazmu. Mój gabinet jest przyjazny osobom LGBT+, także zapraszam m.in. w celu poradzenia sobie w heteronormatywnym świecie czy w celu zdefiniowania swojej tożsamości płciowej.