top of page

Wioletta Bednarska, mgr psych.

dyplomowany psycholog i filozof, psychoterapeutka psychodynamiczna oraz kontemplacyjna

Dni przyjęć w poradni:

  • poniedziałki NOWY DYŻUR 11.00-16.00

  • wtorki 10.00-15.00

  • środy 14.00-20.00

  • czwartki 15.00-20.00

Zapisz się na wizytę stacjonarną lub konsultację online

Wioletta Bednarska
50 min
zł170

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij zapytanie SMS na numer 515-506-600 - odpowiadamy w pierwszej wolnej chwili

IMG_20221011_141232856_edited.jpg

Nazywam się Wioletta Bednarska. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie kształcę się na czteroletnim kursie psychoterapii prowadzonym przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale całodobowym, gdzie pracowałam z osobami hospitalizowanymi, jak również w Punkcie Poradnictwa Rodzinnego Good Life pl.


Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, pozostając przy tym otwartą na inne podejścia, takie jak: kontemplacyjne (mindfulness), systemowe, humanistyczne oraz  poznawczo-behawioralne.

Do swojego gabinetu we Wrocławskiej Psychoporadni zapraszam osoby, które napotykają w swoim życiu trudne i kryzysowe sytuacje, zmagają się z poczuciem silnego lęku lub z obniżonym nastrojem, mają za sobą traumatyczne wydarzenia i mają potrzebę uwolnienia się od przeszłości, przeżywają trudności w związkach bądź ważnych dla siebie relacjach, mają poczucie braku sensu życia, odczuwają trudności związane z przynależnością do społeczności LGBT+, a także wszystkich chcących lepiej poznać siebie i swoje potrzeby. 

W trosce o dobro moich pacjentów kieruję się kodeksem etyczno-zawodowym psychologa oraz regularnie poddaję swoją pracę psychoterapeutyczną superwizji.