top of page

Tobiasz Grzempowski, mgr psych.

dyplomowany psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Dni przyjęć w poradni:

  • wtorki 15.00-20.00

  • środy 16.00-20.00

  • czwartki 15.00-20.00

Zapisz się na wizytę stacjonarną lub konsultację online

Tobiasz Grzempowski
50 min
zł150

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij zapytanie SMS na numer 515-506-600 - odpowiadamy w pierwszej wolnej chwili

Tobiasz n4 (1 of 1).jpg

Nazywam się Tobiasz Grzempowski, ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z psychologii dziecka na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS.

 

Aktualnie jestem uczestnikiem całościowego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT).

Swoje doświadczenie zdobywałem w placówce wychowawczej wspierając młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym. Pracowałem również z nastolatkami i osobami dorosłymi w ramach programów redukcji szkód uzależnień, zarówno w kraju jak i za granicą.

Do swojego gabinetu we Wrocławskiej Psychoporadni zapraszam wszystkich, którzy szukają bezpiecznego miejsca, w którym będą mogli skupić się na swoim rozwoju bez obawy przed oceną. Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania. Pomagam również ludziom doświadczającym zespołu stresu pourazowego (PTSD). 

W swojej praktyce bazuję na technikach o potwierdzonej naukowo skuteczności: poznawczo-behawioralnych (CBT), Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i Dialogu Motywującego. W pracy klient jest dla mnie partnerem, a w gabinecie dążę do tworzenia atmosfery otwartości i tolerancji. Jestem również sojusznikiem osób LGBTQIA+. Moja praca poddawana jest stałej superwizji.