top of page
  • Zdjęcie autoraKierownik poradni

Poradnia przyjazna osobom LGBT+

Wrocławska Psychoporadnia jest poradnią LGBT+friendly 🏳️‍🌈, czyli przyjazną przedstawicielom mniejszości seksualnych.


Pół roku po obchodzonym 17. maja Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Bifobii i Transfobii 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈, kierownik Wrocławskiej Psychoporadni zachęca do eksperymentu myślowego:

Co by było, gdyby Państwa oczarowanie kobietami/mężczyznami 😍, chęć spędzania z nimi czasu wolnego, urlopu, chęć dzielenia się spojrzeniami, chęć przytulenia, randkowania, chęć zamieszkania, chęć uprawiania miłości byłyby uznane przez innych ludzi za niestosowne, gorszące, czy wręcz obrzydliwe?

Otóż mężczyźni zakochujący się w mężczyznach 👨‍❤️‍👨, kobiety zakochujące się w kobietach 👩‍❤️‍👩 oraz osoby uwięzione w ciele innej płci nie muszą dokonywać takiego eksperymentu. Oni żyją w tych dramatycznych okolicznościach tuż obok Państwa. Nie ma opcji, by takie okoliczności nie wpływały na jakość zdrowia psychicznego człowieka.


Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: 📝 rejestracja online www.wroclaw.psychoporadnie.pl ☎️ tel. stacjonarny 71 735 77 97 📧 mail: wroclaw@psychoporadnie.pl 📫 wiadomość na FB 📲 rozmowa na Skype (Wrocławska Psychoporadnia)

180 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page