top of page
  • Zdjęcie autoraKierownik poradni

Oferta pracy: Psychoterapeuta oraz seksuolog (maj 2022)

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów zdrowia psychicznego, kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, prywatnej Poradni Zdrowia Psychicznego i Seksualnego, otwiera rekrutację na stanowiska: psychoterapeuty oraz seksuologa z wykształceniem psychologicznym gotowych do zapewnienia usług psychoterapeutycznych lub/i seksuologicznych w poradni.

Zapewniamy pacjentów, pracę w centrum Wrocławia, rozwojowe środowisko pracy, dostęp do gotowych zaawansowanych szkoleń wewnętrznych, wynagrodzenie zależne od doświadczenia, wsparcie merytoryczne kierownika poradni, zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub w ramach działalności gospodarczej.

Na stanowisko psychoterapeuty_tki poszukujemy kandydatek i kandydatów gotowych do spotkania z drugim człowiekiem, w trakcie lub po szkole psychoterapeutycznej uznanego nurtu terapeutycznego (minimum po 1 roku szkolenia, jeśli posiada doświadczenie psychoterapii własnej; minimum po 2 roku, jeśli nie posiada doświadczenia psychoterapii własnej).


Na stanowisko seksuologa_ożki poszukujemy kandydatek i kandydatów otwartych na różnorodność płciową i seksualną, po ukończonych studiach psychologicznych oraz ukończonej szkole seksuologicznej (lub chwilę przed zakończeniem kształcenia seksuologicznego).


Mile widziane są zgłoszenia od kandydatek i kandydatów, którzy w przeszłości starali się o przyjęcie do poradni, lecz bez powodzenia.

Kandydatki i kandydatów zainteresowanych zapewnieniem usług z zakresu psychoterapii lub/i seksuologii zapraszamy do zaprezentowania swojej kandydatury w formie wiadomości z załączonym CV skierowanej na adres asystentka@psychoporadnia.wroclaw.pl (z dopiskiem „Rekrutacja, maj 2022”) bez listu motywacyjnego. Prosimy o możliwie pełny życiorys zawodowy (CV) z wykazaniem form kształcenia formalnego i pozaformalnego.


Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatkami i kandydatami.


Konieczne jest umieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wrocławską Psychoporadnię z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 36A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

385 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page