top of page
  • Zdjęcie autoraKierownik poradni

Nowe terminy w styczniu 2022r.!

Zaktualizowano: 4 sty 2022

Dzięki staraniom kierownika Wrocławskiej Psychoporadni, od stycznia 2022 roku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pulę nowych wolnych terminów u świetnych specjalistów.

  • Wolne terminy u psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych:

    • Tobiasza Grzempowskiego nowy dyżur we wtorki między 15.00 a 20.00 oraz

    • Łukasza Zdebelaka w piątki godzina 11 i 12 (do końca 31.01 Pan Łukasz przyjmuje tylko online, później stacjonarnie)

  • Wolne terminy u psycholożki i seksuolożki Karoliny Chodyńskiej w środy między 15.30 a 20.00.

Zaś od lutego 2022r. nowy dodatkowy dyżur w środy rozpocznie lubiana i ceniona seksuolożka oraz psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, Pani Natalia Ejzenberg!


Bardzo się cieszę z dodatkowego dyżuru Pana Tobiasza Grzempowskiego, który sprawdził się w zakresie poradnictwa i psychoterapii osób zgłaszających się do Kultury Równości, z którą współpracujemy. Osoby poszukujące porad seksuologicznych lub chcące się poddać opiniowaniu psychoseksuologicznemu z kolei będzie na pewno odpowiadała Pani Karolina Chodyńska, która zaczyna pracę dla Wrocławskiej Psychoporadni w styczniu 2022r. Wzmocnieniem terminowym dla Poradnii Zdrowia Psychicznego, jak i Poradnii Seksuologicznej będzie dodatkowy dyżur Pani Natalii Ejzenberg od lutego 2022r., która przyjmowała naszych pacjentów dotychczas tylko w poniedziałki.

- Paweł Jankowski, kierownik Wrocławskiej Psychoporadni
Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: 📝 rejestracja wizyty w rejestracji online ☎️ tel. kontaktowy 515-506-600 📧 mail: kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl 📲 rozmowa na Skype (kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl)

177 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page