top of page

Współpracownicy

szkoleniowcy, warsztatowcy

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij zapytanie SMS na numer 515-506-600 - odpowiadamy w pierwszej wolnej chwili

Nazywam się Karolina Chodyńska. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją ogólną oraz seksuologię kliniczną na Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Warszawie. Opiekunem merytorycznym studiów był prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz.

 

Na pierwszym miejscu w mojej pracy stawiam empatię oraz poczucie bezpieczeństwa moich pacjentów. Doświadczenie zdobywałam jako wolontariuszka w Domu Dziecka w Legnicy, we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania oraz jako stażystka w Ośrodku Terapii Uzależnień „Radzimowice” w Szklarskiej Porębie. Obecnie pracuję na stanowisku psychologa na oddziale dziennym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu. Zajmuję się diagnozą i wspieraniem pacjentów w zakresie m.in. zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń adaptacyjnych. Prowadzę zajęcia psychoedukacyjne oraz relaksację. Stale poszerzam swoje kompetencje i pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w kursach i konferencjach.

W gabinecie najważniejszy jest dla mnie pacjent oraz jego potrzeby. Z ogromną uwagą obserwuję drogę pacjenta, która to zaczyna się w momencie przekroczenia progu naszej poradni. Do mojego gabinetu we Wrocławskiej Psychoporadni zapraszam osoby, które zmagają się z zaburzeniami lękowymi, obniżeniem nastroju, są przeciążone stresem. Dodatkowo pracuję z pacjentami odczuwającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi, przeżywają stratę, bądź doświadczają kryzysu. Dodatkowo pracuję z pacjentami przeżywającymi trudności w sferze seksualności - ból podczas współżycia, zaburzenia erekcji, kwestie dotyczące orientacji czy tożsamości płciowej.

Obecne czasy stawiają przed człowiekiem wiele wyzwań, niejednokrotnie powodując poczucie bezradności. Uważam, że wspólna praca i zaangażowanie - zarówno psychologa jak i pacjenta - przynosi najlepsze efekty.