Zwiększamy pulę wolnych terminów!

Jeśli się Państwo zastanawiacie, dlaczego nie publikujemy nowych treści w Aktualnościach lub na Facebook'owym wallu, to śpieszymy z wyjaśnieniem, że pilnie pracujemy! Terapeuci zwiększają ilość oferowanych dyżurów, ale wolne godziny szybko się zapełniają. Darzycie nas Państwo zaufaniem, za które dziękujemy!


Pani Marlena Ciszewska, terapeutka humanistyczno-doświadczeniowa będzie od teraz przyjmowała nie trzy razy w tygodniu, a 4 razy w tygodniu, tj. w poniedziałek i wtorek, czwartek i piątek. Pani Joanna Ślęzak, terapeutka poznawczo-behawioralna z zacięciem integracyjnym już niebawem zamknie nowe zapisy i to przy 5 dniach w tygodniu! Pani Sonia Nuc, terapeutka łącząca pracę poznawczo-behawioralną z technikami doświadczeniowymi otwiera zapisy we wtorki (w godz. 8-14). Na konsultacje psychologiczne, seksuologiczne i terapię krótkoterminową niezmiennie zaprasza Pani Anna Niebudek. Do rozdysponowania jest jeden wolny termin w piątek.

Przy tak dużym zapotrzebowaniu na zaufanych specjalistów z przyjemnością witamy w Zespole Wrocławskiej Psychoporadni nowego psychoterapeutę humanistyczno-doświadczeniowego, Pana Krzysztofa Pettersa. Pan Krzysztof zacznie przyjmować na początku grudnia w piątki, z szansą na zwiększenie dni dyżurowych. Pan Krzysztof będzie prowadził w poradni wsparcie, poradnictwo i psychoterapię osób indywidualnych wszystkich orientacji oraz terapię par i małżeństw. Tym samym obok Pani Marleny Ciszewskiej i Pawła Jankowskiego zyskujemy nowego terapeutę terapii par/małżeństw.


Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: 📝 rejestracja online www.wroclaw.psychoporadnie.pl ☎️ tel. stacjonarny 71 735 77 97 📧 mail: wroclaw@psychoporadnie.pl 📫 wiadomość na FB 📲 rozmowa na Skype (Wrocławska Psychoporadnia)

106 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Znajdź termin dla siebie i zapisz się online

© 2020 | Wrocławska Psychoporadnia | psychoporadnia.wroclaw.pl | Podwale 36A, parter | tel. 515-506-600 | kontakt [at] psychoporadnia.wroclaw.pl