Przyjęcia w poradni w obliczu zagrożenia koronawirusem

Aktualizacja: mar 17

Szanowni Państwo,


w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów Wrocławskiej Psychoporadni, kierownik poradni mgr psych. Paweł Jankowski prosi przede wszystkim o dokładne mycie rąk przed każdą stacjonarną sesją ze specjalistą za pomocą dostępnych środków w toaletach budynku poradni. Informujemy, że zwiększymy ilość środków czystości.


Jednocześnie kierownik poradni zwraca się z apelem do pacjentów i klientów poradni o powiadamianie swoich prowadzących terapeutów telefonicznie lub sms-owo, w przypadku jeśli:


1) byli Państwo od ostatniej sesji za granicą (jakiekolwiek państwo zagraniczne),

2) lub mieli Państwo kontakt z osobami powracającymi z zagranicy (jakiekolwiek państwo zagraniczne),

3) lub mają Państwo stan podgorączkowy lub gorączkowy,

4) lub mają Państwo objawy podobne do objawów typowych dla koronawirusa.


W przypadku potwierdzenia przez Państwa którejkolwiek z powyższych sytuacji, prowadzący specjalista zaproponuje Państwu w okresie kolejnych dwóch tygodni sesje online (Skype) lub sesje telefoniczne.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i liczymy na Państwa gotowość do odbywania sesji online lub telefonicznie. Chcemy dbać o Państwa, tak jak to robiliśmy dotychczas i jednocześnie zapobiec sytuacji, w której cały personel lub część personelu wraz z pacjentami poradni zostaliby poddani ewentualnej kwarantannie w przypadku podejrzenia zarażenia wirusem - mgr psych. Paweł Jankowski.

Zapewniamy Państwa, że w przypadku pojawienia się podejrzeń, że pacjent lub członek personelu mógł być zarażony koronawirusem, zostaną Państwo powiadomieni przez swojego prowadzącego terapeutę lub Wrocławską Psychoporadnię telefonicznie lub sms-owo.


WEBINARY

Zaprzyjaźniony Uniwersytet SWPS zaplanował dwa spotkania online. Spodziewamy się bardzo dobrych treści.

19.03.2020 19.00-20.00, "Koronawirus a związki: jak wspólnie przetrwać ten trudny czas? – webinar"

Udział w spotkaniu online jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: https://bit.ly/2x2wzaC

18.03.2020 12.00-13.00 "Jak radzić sobie z lękiem przed koronawirusem – webinar"

Udział w spotkaniu online jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: https://bit.ly/2TO2epz


Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: ☎️ tel. stacjonarny 71 735 77 97 (odbieramy w pierwszej wolnej chwili)

📝 rejestracja online www.psychoporadnia.wroclaw.pl 📧 mail: kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl 📫 wiadomość na FB 📲 chat lub rozmowa na Skype: https://join.skype.com/invite/kCS1oIycqoQ9

142 wyświetlenia

Znajdź termin dla siebie i zapisz się online

© 2020 | Wrocławska Psychoporadnia | psychoporadnia.wroclaw.pl | Podwale 36A, parter | tel. 515-606-600 | kontakt [at] psychoporadnia.wroclaw.pl