top of page
  • Redakcja strony

Program Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej (archiwalne)

Zaktualizowano: 31 sty

Czy czujesz się przytłoczony problemami życiowymi, ale nie stać Cię na drogą psychoterapię?

Czy jesteś rodzicem i nie radzisz sobie ze sobą lub z wychowaniem dziecka lub w relacji partnerskiej?

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak radzić sobie z chorowaniem psychologicznym partnera/ki?

Czy masz trudności z radzeniem sobie ze stresem, lękiem, smutkiem lub samotnością?

Czy chciałabyś uzyskać wskazówki, jak zwiększyć jakość swoich relacji z innymi ludźmi?

Czy nie rozumiesz siebie i chciałobyś zrozumieć, co właściwie się z Tobą dzieje?


UPDATE Program trwał od maja 2023r. i zakończył się w lipcu 2023r. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


Jeśli tak, to zapowiadamy w imieniu kierownika Wrocławskiej Psychoporadni, Pana Pawła Jankowskiego, że ruszają zapisy do specjalnego Programu Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej, który przygotowujemy we Wrocławskiej Psychoporadni w ramach inicjatywy "Global Compassion Coalition", międzynarodowego ruchu na rzecz budowania świata opartego na współczuciu.


"Global Compassion Coalition" (Globalna Koalicja Współczucia) to idea, która łączy badaczy, trenerów i aktywistów współczucia z różnych krajów i środowisk. Jej celem jest inspirowanie i mobilizowanie ludzi, organizacji i rządów do działania z perspektywy współczucia, do zwracania uwagi na cierpienie i budowania społeczności opieki i przynależności.


Celem Programu Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej będzie udostępnienie niedrogiej pomocy, wsparcia, poradnictwa, interwencji lub diagnozy osobom dorosłym z niskimi dochodami, które nie mogą sobie pozwolić na prywatną, długoterminową terapię, albo gdy ich termin wizyty w ramach NFZ został ustalony w odległej perspektywie.


Zaoferujemy indywidualne, ograniczone czasowo sesje psychologiczne prowadzone przez studentów ostatnich lat psychologii lub psychoterapii pod nadzorem doświadczonych psychologów i psychoterapeutów Wrocławskiej Psychoporadni. Koszt każdej sesji będzie wstępnie wahać się pomiędzy 40 a 90 zł. Sesje będą odbywać się online lub stacjonarnie w naszej poradni, będą natomiast nagrywane dla celów superwizji (nadzoru).


UPDATE Program trwał od maja 2023r. i zakończył się w lipcu 2023r. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl z informacją, z czym się zmagasz i czego potrzebujesz? Nie musisz mieć skierowania, ani żadnych dokumentów potwierdzających Twój dochód. Wystarczy, że jesteś pełnoletni, chcesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne i dopiszesz, że pytasz o Program Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej.Nie zwlekaj i wyślij do nas wiadomość! To pierwszy krok do zmiany na lepsze. Pamiętaj, że nie jesteś sam i możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie.


Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: 📝 rejestracja wizyty w rejestracji online ☎️ tel. kontaktowy 515-506-600 (reagujemy w pierwszej wolnej chwili) 📧 mail: kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl

188 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page