Poszukujemy nowych psychoterapeutów i seksuologów

Kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, prywatnej Poradni Zdrowia Psychicznego i Seksualnego zaprasza do współpracy psychoterapeutów i seksuologów z wykształceniem psychologicznym gotowych do zapewnienia usług psychoterapeutycznych lub/i seksuologicznych w poradni.

Zapewniamy sprzyjające i wspierające środowisko pracy, wysokie wynagrodzenie, wsparcie rozwojowe i merytoryczne kierownika poradni, szkolenia, pracę w centrum Wrocławia, zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub działalność gospodarcza.

Poszukujemy psychologów gotowych do spotkania z drugim człowiekiem, otwartych, życzliwych, jednocześnie asertywnych, w trakcie lub po ukończonej szkole psychoterapeutycznej (seksuologicznej), również tych na wczesnym lub średnim etapie kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kierowania życiorysu zawodowego na kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl z dopiskiem „Rekrutacja, październik 2020” i wykazanie motywacji lub/i przydatności do pracy (m. in. wykaz szkoleń, również tych online, ewentualne doświadczenie z klientami/pacjentami, ewentualne opinie pacjentów/klientów na portalu Znanylekarz.pl lub Google, specjalne zainteresowania).

158 wyświetlenia

Znajdź termin dla siebie i zapisz się online

© 2020 | Wrocławska Psychoporadnia | psychoporadnia.wroclaw.pl | Podwale 36A, parter | tel. 515-606-600 | kontakt [at] psychoporadnia.wroclaw.pl