Od 26.10 maseczki w gabinetach

Szanowni Państwo,


z troski o zdrowie i bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów Wrocławskiej Psychoporadni, kierownik poradni mgr psych. Paweł Jankowski wprowadza od 26.10.2020 do odwołania konieczność zakrywania ust i nosa w poczekalni poradni oraz w gabinetach poradni.


Dodatkowo należy chwilę przed wizytą ze specjalistą dokładnie umyć ręce za pomocą dostępnych środków w toaletach budynku poradni. Informujemy, że zwiększymy ilość środków czystości.


Jednocześnie kierownik poradni zwraca się z apelem do pacjentów i klientów poradni o powiadamianie swoich prowadzących terapeutów telefonicznie lub sms-owo, w przypadku jeśli:


1) jeśli mieli Państwo kontakt z osobą podejrzewaną o zakażenie koronawirusem,

2) lub mają Państwo stan podgorączkowy lub gorączkowy,

3) lub mają Państwo objawy niespecyficzne (niezrozumiałe dla siebie),

4) lub mają Państwo lub Państwa bliscy objawu podobne do objawów dla koronawirusa.


W przypadku potwierdzenia przez Państwa którejkolwiek z powyższych sytuacji, prowadzący specjalista zaproponuje Państwu sesje online (Skype) lub sesje telefoniczne.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i liczymy na Państwa gotowość do odbywania sesji online lub telefonicznie. Chcemy dbać o Państwa, tak jak to robiliśmy dotychczas i jednocześnie zapobiec sytuacji, w której cały personel lub część personelu wraz z pacjentami poradni zostaliby poddani ewentualnej kwarantannie w przypadku podejrzenia zarażenia wirusem - mgr psych. Paweł Jankowski.

Zapewniamy Państwa, że w przypadku pojawienia się podejrzeń, że pacjent lub członek personelu mógł być zarażony koronawirusem, zostaną Państwo powiadomieni przez swojego prowadzącego terapeutę lub Wrocławską Psychoporadnię telefonicznie lub sms-owo.


Czekamy na Państwa zgłoszenia w wybranej formie: ☎️ tel. komórkowy 515 506 600

📝 rejestracja online www.psychoporadnia.wroclaw.pl 📧 mail: kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl 📫 wiadomość na FB 📲 chat lub rozmowa na Skype: https://join.skype.com/invite/kCS1oIycqoQ9

16 wyświetlenia

Znajdź termin dla siebie i zapisz się online

© 2020 | Wrocławska Psychoporadnia | psychoporadnia.wroclaw.pl | Podwale 36A, parter | tel. 515-606-600 | kontakt [at] psychoporadnia.wroclaw.pl