Nowa rekrutacja 2021!

Aktualizacja: kwi 2

Kierownik Wrocławskiej Psychoporadni, prywatnej Poradni Zdrowia Psychicznego i Seksualnego przyjaznej osobom nieheteronormatywnym, specjalizującej się m.in. leczeniu zaburzeń osobowości i opiniowaniu psychoseksuologicznym osób transpłciowych zaprasza do współpracy psychologów:

1) psychoterapeutów różnych uznanych nurtów lub/i

2) (psycho)seksuologów lub terapeutów seksuologicznych lub/i

3) terapeutów uzależnień od seksu, pornografii i masturbacji


W roli psychoterapeutów i seksuologów mile widziani są specjaliści integrujący uznane nurty terapeutyczne, w tym m. in. terapię schematów, terapię poznawczo-behawioralną, współczesną terapię psychodynamiczną, terapię humanistyczno-doświadczeniową.

Zapewniamy przyjazne środowisko pracy, wysokie wynagrodzenie, wsparcie rozwojowe i merytoryczne kierownika poradni, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych, pracę w centrum Wrocławia, zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub działalności gospodarczej.

Poszukujemy psychologów gotowych do spotkania z drugim człowiekiem, otwartych, życzliwych, jednocześnie asertywnych, w trakcie lub po ukończonej szkole psychoterapeutycznej, seksuologicznej, czy uzależnień, również tych na wczesnym lub średnim etapie kariery zawodowej.

Kandydatki i kandydatów zapraszamy do kierowania życiorysu zawodowego na kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl z dopiskiem „Rekrutacja, kwiecień 2021” i wykazanie motywacji lub/i przydatności do pracy (m. in. wykaz szkoleń, również tych online, ewentualne doświadczenie z klientami/pacjentami, ewentualne opinie pacjentów/klientów na portalu Znanylekarz.pl lub Google, specjalne zainteresowania). Mile widziane są również zgłoszenia od kandydatek i kandydatów, którzy w przeszłości starali się o przyjęcie do poradni bez powodzenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatkami i kandydatami.


Konieczne jest umieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

47 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Znajdź termin dla siebie i zapisz się online

© 2020 | Wrocławska Psychoporadnia | psychoporadnia.wroclaw.pl | Podwale 36A, parter | tel. 515-506-600 | kontakt [at] psychoporadnia.wroclaw.pl