top of page
  • Redakcja strony

Nowa Edycja Programu Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej

Zaktualizowano: 30 kwi

Czy czujesz się przytłoczony problemami życiowymi, ale nie stać Cię na drogą psychoterapię?

Czy jesteś rodzicem i nie radzisz sobie ze sobą lub z wychowaniem dziecka lub w relacji partnerskiej?

Czy chciałbyś się dowiedzieć jak radzić sobie z chorowaniem psychologicznym partnera/ki?

Czy masz trudności z radzeniem sobie ze stresem, lękiem, smutkiem lub samotnością?

Czy chciałabyś uzyskać wskazówki, jak zwiększyć jakość swoich relacji z innymi ludźmi?

Czy nie rozumiesz siebie i chciałobyś zrozumieć, co właściwie się z Tobą dzieje?


UPDATE Program trwał od końca kwietnia 2024r. i zakończył się. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


Jeśli odpowiedział Pan/i twierdząco na jedno lub wiele powyższych pytań, to zapraszamy w imieniu kierownika Wrocławskiej Psychoporadni, Pana Pawła Jankowskiego, do specjalnego Programu Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej, który przygotowaliśmy po raz drugi we w ramach inicjatywy "Global Compassion Coalition", międzynarodowego ruchu na rzecz budowania świata opartego na współczuciu.


"Global Compassion Coalition" (Globalna Koalicja Współczucia) to idea, która łączy badaczy, trenerów i aktywistów współczucia z różnych krajów i środowisk. Jej celem jest inspirowanie i mobilizowanie ludzi, organizacji i rządów do działania z perspektywy współczucia, do zwracania uwagi na cierpienie i budowania społeczności opieki i przynależności.


Celem Programu Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej jest udostępnienie niedrogiej pomocy, wsparcia, poradnictwa, interwencji lub diagnozy osobom dorosłym z niskimi dochodami, które nie mogą sobie pozwolić na prywatną, długoterminową terapię, albo gdy ich termin wizyty w ramach NFZ został ustalony w odległej perspektywie.


Oferujemy indywidualne, ograniczone czasowo sesje psychologiczne prowadzone przez psychologów lub psychoterapeutów na wczesnym etapie kariery zawodowej pod nadzorem doświadczonych psychologów i psychoterapeutów Wrocławskiej Psychoporadni.


Koszt każdej sesji będzie wynosić 100 zł, co stanowi mniej więcej połowę opłaty za wizyty psychologiczne na rynku komercyjnym. Należy się liczyć z koniecznością 4 cotygodniowych sesji w miesiącu w trakcie trwania programu. Minimalna liczba miesięcy w programie to 1 (4 sesje), a maksymalna to 4 (16 sesji). Sesje będą odbywać się online lub stacjonarnie w naszej poradni, będą natomiast nagrywane dla celów superwizji (nadzoru).


UPDATE Program trwał od końca kwietnia 2024r. i zakończył się. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy zarejestrować swoją wizytę w Rejestracji online wybierając usługę "Program Niskopłatnej Pomocy Psychologicznej". Nie musi Pan/i mieć skierowania, ani żadnych dokumentów potwierdzających dochód. Wystarczy, że jest Pan/i pełnoletni/a i chce Pan/i zadbać o swoje zdrowie psychiczne.Nie warto zwlekać, warto zarejestrować pierwszą wizytę! To pierwszy krok do zmiany na lepsze. Nie jest Pan/i sam/a i może Pan/i liczyć na naszą pomoc i wsparcie.


UPDATE Program trwał od końca kwietnia 2024r. i zakończył się. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń.


Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia w wybranej formie: 📝 rejestracja wizyty w rejestracji online ☎️ tel. kontaktowy 515-506-600 (preferujemy kontakt SMS, reagujemy w pierwszej wolnej chwili) 📧 mail: kontakt@psychoporadnia.wroclaw.pl

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page