Artur Kłos, mgr psych.

dyplomowany psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Obowiązuje lista oczekujących.

Dni przyjęć w poradni:

  • wtorek 15.00-20.00

Zapisz się na wizytę stacjonarną lub konsultację online (nowość!)

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas lub napisz

Nic do zarezerwowania w tej chwili
Artur_edited.jpg

Nazywam się Artur Kłos, jestem dyplomowanym psychologiem ze specjalnością kliniczną, absolwentem Uniwersytetu SWPS oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym po ukończonym 4 letnim kursie psychoterapii i zdanym egzaminie certyfikacyjnym. Dodatkowo prowadzę zajęcia warsztatowe jako trener metody Treningu Zastępowania Agresji (ART), jak również posiadam kwalifikacje pedagogiczne Polskiego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej.

 

Dla lepszego rozumienia kryzysów z jakimi zmagają się ludzie odbyłem praktyki i staże na oddziałach stacjonarnych szpitali psychiatrycznych oraz specjalistycznych: Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Lubiążu oraz Szpitalu Klinicznym im. dra J. Babińskiego w Krakowie. Z kolei możliwość towarzyszenia pacjentom w powrocie do pełnej sprawności życiowej po kryzysie dały mi staże na oddziałach dziennych (dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży) Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Terapię w podejściu poznawczo-behawioralnym postrzegam jako przejrzystą i praktyczną metodę zdolną elastycznie odpowiadać na potrzeby pacjenta. Balansuje ona między usługą pomocową, nastawioną na wsparcie w trudnej sytuacji życiowej lub wspomaganie rozwoju, a pogłębioną pracą psychoterapeutyczną. W obu przypadkach niezwykle ważne jest dla mnie stwarzanie bezpiecznej i akceptującej atmosfery w gabinecie.