Adam Intrys, mgr psych.

dyplomowany psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Nowe wolne terminy od 7.03.2022r.

Dni przyjęć w poradni:

  • poniedziałek 17.00-21.00

Zapisz się na wizytę stacjonarną lub konsultację online

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skorzystaj z formularza kontaktowego lub wyślij zapytanie SMS na numer 515-506-600 - odpowiadamy w pierwszej wolnej chwili

Nazywam się Adam Intrys, jestem dyplomowanym psychologiem ze specjalnością kliniczną, ukończyłem Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego kursu terapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (EABCT). W swojej pracy wykorzystuję narzędzia terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii schematu oraz terapii dialektyczno-behawioralnej.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałem na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, gdzie współprowadziłem grupy wsparcia dla osób z chorobą afektywną dwubiegunową oraz warsztaty psychoedukacyjne dla osób

w depresji. W projekcie Centrum Aktywności Lokalnej we Wrocławiu zdobyłem doświadczenie, świadcząc pomoc psychologiczną w ramach kryzysowego telefonu zaufania.

 

Aktualnie współpracuję ze Stowarzyszeniem Kultura Równości, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób LGBT+ oraz ich bliskich.

Do swojego gabinetu we Wrocławskiej Psychoporadni zapraszam osoby dorosłe oraz wkraczające w dorosłość, zmagające się z depresją i z lękiem (lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, fobie, napady paniki). Wspieram osoby doświadczające trudności

w relacjach oraz z własnymi intensywnymi emocjami. Zapraszam osoby cierpiące z powodu niskiej samooceny, nieśmiałości, pustki, samotności lub borykające się ze spadkiem motywacji, apatią, wypaleniem zawodowym.

 

Ukończyłem również filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, dlatego też prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne 

w języku angielskim

 

Moją pracę poddaję stałej superwizji.

Doświadczenie zawodowe

 

  • Psycholog, psychoterapeuta w Stowarzyszeniu Kultura Równości

  • Psycholog w Fundacji Opieka i Troska 

  • Staż na Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym (Legnica)

Kursy, szkolenia

  • Studia psychologiczne: pięcioletnie studia, kierunek psychologia, Uniwersytet SWPS (2019)

  • Studia podyplomowe: czteroletnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie (2021-obecnie)

  • Pierwsza pomoc psychologiczna w Centrum Praw Kobiet

  • Zrealizowane moduły specjalizacyjne: Osoba LGBT+ w gabinecie psychologa, Zaburzenia afektywne dwubiegunowe w terapii CBT i interwencji skoncentrowanej na rodzinie, Otwarty Dialog (ODA), Trening Interpersonalny (Poradnia Psychoterapii i Psychiatrii Psychodynamicznej), Życie oparte na uważności (MBLC)